Ładowanie
PustaMiska - akcja charytatywna
Zarabiara.pl
Robex - laweta - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

Masz problem z wydajnością swojego samochodu? Wziąłeś udział w wypadku czy innej nieprzewidzianej kolizji drogowej w woj. mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex założona przez Roberta Staworko przedsięweźmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w funkcjonalnej asyście drogowej aut osobowych, dostawczych, terenowych, a także jednośladach i busów z niezawodnym wyposażeniem i jak najkrótszym czasem oczekiwania na obszarach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Dodatkowo zakład pomocy drogowej ma w swojej ofercie usługi transportowe ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych towarów, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Transport lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę przekazywane są na terenie całego kraju!

Najistotniejsze plusy firmy to strefa miejska do 100 km, jak i partnerstwo z wieloma działalnościami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex ma rywalizujące ceny!.

W celu zaznajomienia się bliżej z ofertą czy innych pytań zajrzyj stronę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)

Kategoria:
Podkategoria: Kategoria główna Usługi Transport
Data dodania:11-02-2018 20:24:55 IP:46.76.28.44
Cena:100zł
Dane ogłoszeniodawcy
Imię i Nazwisko:Robert Staworko
Ulica:--
Miasto: Ojrzeń
Region:mazowieckie
Kontakt
Telefon:504950615
Telefon komórkowy:--
Adres em@il:firma@robex-pomocdrogowa.pl

 

 
Strona główna    |     Ogłoszenia    |     Twoje konto    |     Logowanie    |     Kontakt    
szybko-sprzedam.pl © 2009.Wszystkie prawa zastrzeżone.