Ładowanie
PustaMiska - akcja charytatywna
Zarabiara.pl
Salon kosmetyczny Bio-derma

Potrzebujesz dobrego gabinetu kosmetycznego w Rzeszowie?
Sprawdź Nas

W ofercie naszego gabinetu kosmetycznego Bio-derma Rzeszów, znajdują się zabiegi na ciało oraz wizaż. Naszą specjalnością są pielęgnacyjne, głównie zabieg firmowy BIO. Robimy go na bazie naturalnych składników: glinek, alg, które wspólnie z relaksującymi masażami przynoszą widoczne efekty.

Dodatkowo Bioderma zachęca do skorzystania z zabiegów na rzęsy, czyli m.in regulacja brwi, makijaż permanentny rzęs . Nasi klienci szczególnie zadowoleni są z wykonanych makijaży: okolicznościowych oraz wieczorowych. Nasze kosmetyczki zapraszają również na pedicure. Wszystkie Panie zapraszamy także na zabieg: zamykanie naczynek

Nasz specjalista z przyjemnością doradzi Państwu, jak pielęgnować swoją skóre na co dzień, by była gładka i dobrze odżywiona. W ofercie są także m.in. redukujące cellulit, regenerujące skórę oraz liczne zabiegi odmładzające. Na liście zabiegów można znaleźć karboksyterapię – mamy ją w ofercie jako jedyni w Rzeszowie.

Dlaczego warto wybrać nasz salon? Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie, czyli wszystko, co powoduje, że klienci po wizycie w bio-dermie wychodzą z Bio-derma z uśmiechem. W ofercie salonu kosmetycznego zamieściliśmy bardzo szeroki wybór usług upiększających oraz zabiegów medycyny estetycznej.

Klientom proponujemy takie zabiegi jak: manicure, depilacja laserowa oraz mezeterapia bezigłowa.

Przypominamy nasz adres – Rzeszów, Rynek 4.

Tel 692 569 739
Nasza strona https://www.bio-derma.pl


Kategoria:
Podkategoria: Kategoria główna Usługi Kosmetyka
Data dodania:08-01-2019 22:41:12 IP:83.27.237.27
Cena:99zł
Dane ogłoszeniodawcy
Imię i Nazwisko:Małgorzata Włodarczyk-Pazdan
Ulica:--
Miasto: Rzeszów
Region:podkarpackie
Kontakt
Telefon:692569739
Telefon komórkowy:--
Adres em@il:bio-derma@o2.pl

 

 
Strona główna    |     Ogłoszenia    |     Twoje konto    |     Logowanie    |     Kontakt    
szybko-sprzedam.pl © 2009.Wszystkie prawa zastrzeżone.